Vijf nieuwe W-officials!

Op 3 oktober hebben 5 cursisten het examen afgelegd voor W-official. Daarbij zijn alle 5 de cursisten geslaagd! Namens het bestuur (BHC) en de WPC van harte gefeliciteerd! Van de 5 cursisten was er één ouder van onze jeugdspelers die met succes het examen heeft afgelegd, te weten Richard.

We hopen dat er zich de komende tijd nog wat ouders van onze jeugdleden gaan melden, zodat we voor hen speciaal een cursus kunnen gaan geven. We hebben immers ook bij onze jeugdwedstrijden W-officials nodig voor achter de jurytafel! Dus geef jezelf op om er voor te zorgen dat ook uw kind het goede voorbeeld krijgt. Een betrokken ouder, daar is elk kind trots op!

Rafaëla, Richard, Jaap, Michael en Marc succes met het tafelen bij de wedstrijden.

Dit vind je misschien ook leuk...